.

.

Klubové soutěže - Mistři ve výkonu

Pro udělení titulu Mistr - kontaktujte vždy garanty sportu.

 - Mistři všestranného výcviku -

Jméno psa

Psovod / Majitel

Pohlaví

Barnet Abraska Zuzana Chlaňová pes
Casper of Merry dream Roman Pecár pes
Gomer la Blankpapilio Roman Pecár / Lenka Pecárová pes
Iris z Veselé rodiny Oldřiška Plšková / Martin Dohnal fena
Iron De l´Esprit du Sud Roman Pecár / Marcin Kleszcz pes
Wasabi Taien Dana Háková fena

 

 - Mistři stopování -

Jméno psa

Psovod / Majitel

Pohlaví

Gomer la Blankpapilio Roman Pecár / Lenka Pecárová pes
 
 - Mistři obedience -

Jméno psa

Psovod / Majitel

Pohlaví

Ayla Diavolocane Kristýna Jäger fena
 
 - Mistři agility -

Jméno psa

Psovod / Majitel

Pohlaví

Drakka Areba Artay of Highland Lucie Outerská fena
Chester la Blankpapilio Petra Nováková pes
Tartuffe Taien Vladimír Váňa pes
 
 - Mistři vytrvalostních sportů -

Jméno psa

Psovod / Majitel

Pohlaví

Alf Falcoline
Filip Pekárek / Vlasta Pekárková
pes
Archiebald Danel Sogno Jiří Egg pes
Axel Donnevara
Erik Lajbner
pes
Canis Ronja Falcoline
Vlasta Pekárková
fena
Diamond White Alaska Dancing with Wolves Miroslava Lajbnerová / Erik Lajbner fena
Frozen of Trebons Blanc Miroslava Lajbnerová / Erik Lajbner fena
Skazka Iz Beloy Brigady Erik Lajbner fena
Vendetta od Bijelih Andela Natálie Lajbnerová / Erik Lajbner fena

 

- Mistři pasení-

Jméno psa

Psovod / Majitel

Pohlaví

Frederika Bílá Merci Matěj Píše fena

KOMPLETNÍ BODOVACÍ PRACOVNÍ TABULKY PLATNÉ OD 1. ledna 2018 (ke stažení v excelu)

 

- Mistři ve výkonu dle tabulek do roku 2018 -
Ahepjuk Whiteline Czech Antmannová M. pes
Akim King z Ranče Montara Nekvapil P. pes
Back z Veselé rodiny Drašnarová I. pes
Barry Oskar z Brdské smečky Hamerník P. pes
Ben White Royal Court Lejsková E. pes
Bronco White Majestics Bažant pes
Derin Nubika Vokrouhlíková M. pes
Dexter Fillův Dvůr Frisová D. pes
Ferguston Taien Vokrouhlíková M. pes
Gero z Veselé rodiny Plšková O. pes
Gomer la Blankpapilio Pecárová L. pes
Chester la Blankpapilio Nováková P. pes
Alley ze Zemanské tvrze Valenta M. fena
Antigona z Nového Malína Háková D. fena
Aura z Blatenských luk Krejčová E.  fena
Banji Star z Ranče Montara Jindrová E. fena
Branwen Grian od Knapovského potoka Jindrová E. fena
Cassey Star z Ranče Montara Žáková D. fena
Cira Snowpatrols Dalecká R. fena
Dartie z Blatenských luk Šmolíková E. fena
Iris z Veselé rodiny Dohnal M. fena
Wasabi Taien Háková D. fena