Klubové soutěže - Výstavy

 

TOP PSI 2017

(období 01.08.2017-31.07.2018)

 

Pořadí

 

České

výstavy

Zahraniční

výstavy

Celkem               Majitel
MISS FENA          
I. Lucky z Blatenských luk 514 595 1109 maj. Eva Krejčová
II. Tara Chelsey Donnevara 190   190 maj. Lenka Trajová
III. Britney Donnevara 182 217 399 maj. Ing. Eva Horáková
IV. Akira Happy Jo-Ja 181 24 205 maj. Jana Kabíčková
IV. Kayra z Blatenských luk 181 305 486 maj. Eva Krejčová
MISS PES          
I. Ecco Bílá Merci 602   602 maj. Ing. Iva Valenová
II. Chico z Blatenských luk 317 280 597 maj. Karolína Majdlová
III. Chester la Blankpapilio 254   254 maj. Petra Nováková
IV. Koda z Blatenských luk 250   250 maj. Veronika Klepsová

(pozn.: v žebříčku jsou uvedeni pouze ti, kteří poslali body do konce července 2018)

 

 


 

 

TOP ŽEBŘÍČEK VÝSTAVNÍ

(aktualizováno k 13.08.2018)

 

BODOVACÍ VÝSTAVNÍ TABULKA

 

 VZORY TABULEK JAK SPOČÍTAT SPRÁVNĚ BODY

 

PRAVIDLA PRO VÝSTAVNÍ SOUTĚŽE                          VZORY TABULEK JAK SPOČÍTAT SPRÁVNĚ BODY

 

Pořadí FENY Body
1 JAZZ ROCK M ROLL of Trebons Berger Blanc 6365
2 CHELLSI la Blankpapilio 5325
3 MASSEY STAR AKBO-Parchovany 3740
4 † CASSEY STAR z Ranče Montara 3475
5 † AUREOLA White Ancilias 3318
6 Joyfull White Angel´s BILOW 2553

7

TARA CHELSEY Donnevara 2500
8 EN-JOY STAR z Ranče Montara 2466
9 EVITA Diavolocane 2400
10 † GENNY LEE Donnevara 2354
11 FAITH  White Ancilias 2087
12  CALLY od Kunovského lesa 2051
13 KAYRA z Blatenských luk 2044
14 JAQUELINE Star z Ranče Montara 1913
15 XARRIA JACKIE Donnevara 1772
16 BYORKA la Blankpapilio 1707
17 GINNA la Blankpapilio 1677
18 † ARWEN 1651
19 LUCKY z Blatenských luk 1649
20 EYWY Whiteline Czech 1626
21 DINKY la Blankpapilio 1360
22 † CORIS STAR z Ranče Montara 1324
23 GAILY z Blatenských luk 1278
24 † APOLENA u Panáka 1265
25 ELY z Brdské smečky 1263
26 AYLA Diavolocane 1236
27 USUREI Donnevara  1192
28 KELLY NICE Donnevara 1145
29 ANTHEA Altája 1096
30 THREA Acabo Czech 1067
31 ISSA STAR Diavolocane 1049
32 BRANDY z Papouščího ráje 1045
33 NATALY CHERYL Donnevara 1022
34 GRACE STAR z Ranče Montara 1019

35 †

CASSIA MAYA Elbigi 980
36 ALLIA NICOLE of Haely´s Future 919
37 ASTA LADY Moravia Traj 874
38 † IWANGA SIMARGL Sambadi 869
39 GLORIA vom Durbuscher forst 823
40 ELZA z Nuslaudy 810
41 ATYNA od Bílého dubu 806
42 BRITNEY Donnevara 783
43 GALAXY Bílá Merci 741
44 TOYEN Taien 723
45 † DORA z Klajdy 709
46 CANTA LUPA Moira 668
47 BANJI STAR z Ranče  Montara 653
48 LITTLE MISS Miraja 651
49 AKIRA Happy Jo-Ja 634
50 † GWENDI Acabo Czech 617
51 NESSIE Acabo Czech 611
52 † DESTINA STAR z Ranče Montara 610
53 COCO DORA Ancilia 603
54 EILA od Kunovského lesa 586
55 † ANNA von Hainal 552
56 AFI ze Štěpánova 539
57 AGNY Queen of Twins 528
58 DIAMOND WHITE ALASKA Dancing With Wolves 517
59 CARMEN Bílá Merci 515
60 CESSIE ze Čtyř dvorů 500
61 DARTIE z Blatenských luk 485
62 LUCKY GIRL Acabo Czech 480
63 AKIRA Alv Steila 477
64 LUNA STAR z Ranče Montara 452
65 CELINA Nubika 449
66 ARNIE of Aiwak´s paradise 448
67 AYLA SHENGUL Nubika 446
68  ASTA z Bláhova ranče 445
69 LEJLA Acabo Czech 430
70 BLUEBERRY Altája 428
71 HAIDI od Kunovského lesa 425
72 EVOLET SAGA Beli Andjeo 421
73 † BAILEY z Nuslaudy 419
74 EVEE Diavolocane 419
75 GIMMA Nubika 418
76 † JULIE NYCOL Elbigi 410
77 BERNADETTE Bajadera 348
78  FASSEY STAR z Ranče Montara 342
79 † DARA CATHY Elbigi 300
80 THAYA BERGER Acabo Czech 300
81 BAMBINA White Chocolate 292
82 AYLEEN Falco line 285
83 † LUSITA Acabo Czech 249
84 † ADRIANA u Panáka 240
85 † FLEURY of Kim´s dream 215
86 CELLA Bílá Merci 177
87 OPPI Acabo Czech 171
88 † CHARLOTTE Acabo Czech 136
89 JASSEY STAR la Bianco Montana 119
90 OZZY Acabo Czech 117
91 ARTIE Star Eiwy-Wolf 89
92 ANNI od Bílé panenky 70
93 ITTIE Acabo Czech 57
94 ALLEY ze Zemanské tvrze 47
95 ALPHA ELLVÍRA Sionella 38
96 ABIGEL KENY Sionella 29
97 BRANWEN GRIAN od Knapovského potoka 25
98 EMILIE of Aiwak´s paradise 24
99 QUEEN STAR z Ranče Montara 9

 

Pořadí PSI Body
1 IRON De I´Esprit du Sud 6168
2 FLASH of Trebons Berger Blanc 5066
3 † AHEPJUK Whiteline Czech 4492
4 AREZZO Bohemia Star Moraveč 4144
5 CHESTER la Blankpapilio 2548
6 AXEL Donnevara 2545
7 CHIKO z Blatenských luk 1504
8 JIMMY z Blatenských luk 1428
9 † ANGELLO CORSE  Bellkim 1391
10 APOLLO z Nového Malína 1361
11 XENO vom Sutumer Grund 1259
12 EGGY z Blatenských luk 1259
13 † ENRICO RENNO Elbigi 1228
14 † ELVIS Taien 1224
15 † ABAKAN Nubika 1233
16 KODA z Blatenských luk 1206
17 † KIM Restinga 1203
18 BODIE Bajadera 996
19 DARKAN White Ancilia 966
20 † DALLAS WHITE Bohemia Mandiga 957
21 BENGEE pod Ovčáckým vrchem 932
22 FUEGO KING z Ranče Montary 928
23 † FALCO of Kim´s dream 901
24 † BARRY OSCAR z Brdské smečky 882
25 CHARON z Blatenských luk 880
26 BEN Bílá Merci 823
27 † GERO z Veselé rodiny 820
28 DUBSTEP of Trebons Berger Blanc 800
29 ALF Falco line 779
30 LARS la Blankpapilio 741
31 ECCO Bílá Merci 684
32 GILLES KING z Ranče Montara 669
33 † BIG BOY Rychlý stín 626
34 CHASE King z Ranče Montara 621
35 ARES CALLIDUS Eiwy-Wolf 618
36 † FIDO TRICKSY of Kim´s dream 612
37 BARNET Abraska 600

38

IVANHOE KING z Ranče Montara 553

39 †

ALF od Vlkošského mlýna 553
40 † FERGUSTON Taien 547
41 ORFANO Donnevara 503
42 † ASTERIX STAR z Ranče Montara 363
43 CALEXICO WHITE Bohemia Mandiga 360
44 ARES Jr. Moravia Traj 359
45 DERIN Nubika 319
46 ATOS Mystery of White 254
47 ATREY FALCO Cembra 226
48 SOKRATES White Ancilias 223
49 † COWLEY Acabo CS 212
50 KEWIN KING z Ranče Montara 205
51 CARGO Queen of Twins 174
52 BRIT z Papouščího ráje 63
53 OZZY DODGER of Kim´s dream 30
54 JANEK z Veselé rodiny 10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


 

Přehled po letech

Rok MISS FENA MISS PES
1999 Dery z Veselé rodiny Belfast Fillův dvůr
2000 Coco-Chanel Wh. Majestics Basko Fillův dvůr
2001 Gale Innocence Miraja Alek Branco Elbigi
2002 Cassia Maya Elbigi Edgar Donnevara
2003 Genny Lee Donnevara Alek Branco Elbigi
2004 Athena Ancilia Enrico Renno Elbigi
2005 Byorka la Blankpapilio Ahepjuk Whiteline Czech
2006 Cassey Star z Ranče Montara Ahepjuk Whiteline Czech
2007 Dinky la Blankpapilio Ahepjuk Whiteline Czech
2008 Canny O´Sulivan z Brdské smečky Apollo z Nového Malína
2009 Ginna la Blankpapilio Abakan Nubika
2010 Ginna la Blankpapilio  Arezzo Bohemia Star Moraveč 
2011 Gaily z Blatenských luk  Arezzo Bohemia Star Moraveč 
2012 Tara Chelsey Donnevara  Ben Bílá Merci
2013 Threa Acabo Czech  Arezzo Bohemia Star Moraveč 
2014 Jazz Rock M Roll of Trebons Berger Blanc Bodie Bajadera
2015 Jazz Rock M Roll of Trebons Berger Blanc Koda z Blatenských luk
2016 Jazz Rock M Roll of Trebons Berger Blanc Bengee pod Ovčáckým vrchem
2017 Lucky z Blatenských luk Ecco Bílá Merci
2018    
2019    
2020    

 

Kluboví grandšampioni

Jméno
Majitel Pohlaví
Aureola White Ancilias Kabíčková J. fena
Cally od Kunovského lesa Kolaříková L. fena
Cassey Star z Ranče Montara Žáková D. fena
En-Joy Star z Ranče Montara Žáková D. fena
Evita Diavolocane Kleszcz M. fena
Faith White Ancilias Kabíčková J. fena
Genny Lee Donenvara Horáková E. fena
Chellsi la Blankpapilio Kleszcz M. fena
Jazz Rock M Roll of Trebons Berger Blanc Trávníčková M. fena
Joyfull White Angel´s Bilow Žáková D. fena
13. Kayra z Blatenských luk Krejčová E. fena
Massey Star AKBO-Parchovany Žáková D. fena
Tara Chelsey Donnevara Trajovi fena
1. Ahepjuk Whiteline Czech Antmannová M. pes
2. Arezzo Bohemia Star Moraveč Berková H. pes
6. Axel Donnevara Lajbner E. pes
3. Flash of Trebons Berger Blanc Trávníčková M. pes
5. Chester la Blankpapilio Nováková P. pes
4. Iron De l´Esprit du Sud Kleszcz M. pes



Klubové šampionky

Jméno feny Majitel
Afi ze Štěpánova J. Grichvalská
Agny Queen of Twins T. Kučerová
Ailli Scarlet Elbigi J. Jirásek
Akira Alv Steila  
Akira Happy Jo-Ja J. Kabíčková
Amádea Whiteline Czech M. Schwarzová
Amazon von Fehér Arany G. Fassati
Amiga Bella Voracious H. Náhlovská
Anna von Hainal V. Pecková
Anthea Altája J. Stančíková
Apolena u Panáka  L. Pecárová
Arka del´Nicol Miraja I. Kreisingerová
Arlin Belissima Cembra V. Grossová
Arnie of Aiwak´s paradise I.Horáková
Arwen Vl. Krautmann
Asta Lady Moravia Traj V. Múčková + V. Caudrová
Asta z Bláhova ranče M. Klasnová
Athena Ancilia E Vobořilová
Atyna od Bílého dubu Zl. Pechová
Aureola White Ancilia J. Kabíčková
Ayla Diavolocana K. Nováková
Ayla Shengul Nubika K. Rohanová
Bailey z Nuslaudy Fr. Plášek
Banji Star z Ranče Montara E. Jindrová
Beata Lucky Elbigi J. Jirásek
Beki z Vrchánova J. Jirásek
Bessie Whiteline Czech P. Lochmannová
Bilow Joyfull White Angel´s D. Žáková
Brandy z Papouščího ráje I. Marková
Byorka la Blankpapilio L. Pecárová
Cally od Kunovského lesa Z. Kolaříková
Canny O´Sulivan z Brdské smečky L. Janoušková
Canta Lupa Moira A. Vobořilová
Carmen Bílá Merci L. Madarászová
Cassey Star z Ranče Montara D. Žáková
Cassia Maya Elbigi Drekslerovi
Cassyopeya Taien J. Witkowska
Celina Nubika K. Rohanová 
Cerra White Majestics M. Staňková
Cessie ze Čtyř dvorů  K. Majdlová
Cindy Ann  Elbigi M. Kyselková
Coco Dora Ancilia J. Vobořil ml.
Coco Chanel White Majestics m. Vobořilovi
Coris Star z Ranče Montara V. Pecková
Dara Cathy Elbigi E. Horáková
Dartie z Blatenských luk E. Šmolíková
Dery z Veselé rodiny J. Čechová
Destina Star z Ranče Montara M. Kleszcz
Diamond White Alaska Dancing With Wolves E. Lajbner
Dinky la Blankpapilio L. Pecárová
Dora z Klajdy J. Vobořil
Eila od Kunovského lesa M. Kratochvílová
Ely z Brdské smečky V. Pekárková
Elza z Nuslaudy E. Papulová
En-Joy Star z Ranče Montara D. Žáková
Evee Diavolocane M. Kleszcz
Evita Diavolocane M. Kleszcz
Evolet Saga Beli Andjeo I. Bartáková
Excellent Choice of White Condor M. Fridrich 
Eywy Whiteline Czech L. Madaraszová
Faith White Ancilias J. Kabíčková 
Fergie Donnevara V. Onderková
Filadelfia Rain Miraja P. Nekvapil
Gaily z Blatenských luk R. Šustr
Galaxy Bílá Merci L. Madarászová
Gale Innocence Miraja J. Nováková
Gaomi Luisa Sambadi J. Nováková
Gara z Veselé rodiny M. Schwarzová
Genny Lee Donnevara P. Koutná
Gimma Nubika K. Rohanová
Ginna la Blankpapilio L. Krejčová
Gloria vom Durbuscher Forst I. Horáková
Grace Star z Ranče Montara D. Žáková
Gwendi  Acabo Czech V. Pecková
Haidi od Kunovského lesa Z. Kolaříková
Herietta z Veselé rodiny J. Čechová
Hermine Dia Elbigi J. Jirásek
Husky vom Märkischen Oderland D. Žáková
Chantal Taien M. Schwarzová
Chellsi la Blankpapilio M. Kleszcz
Choice z Blatenských luk L. Pecárová
Issa Star Diavolocane M. Kleszcz
Iwanga Simargl Sambadi E. Horáková
Jaqueline Star z Ranče Montara R. Brabec
Jazz Rock M Roll of Trebons Berger Blanc M. Trávníčková
Julie Nycol Elbigi K. Rohanová
Kayra z Blatenských luk E. Krejčová
Kelly Nice Donnevara E. Horáková
Klea Restinga O. Plšková
Kryštofa Šakir Sambadi Team N. Ducháčková
Lejla Acabo Czech J. Najmann 
Little Miss Miraja Drekslerovi
Lucky Girl Acabo Czech Vl. Sýkorová
Lucky z Blatenských luk E. Krejčová
Luna Star z Ranče Montara J. Grichvalská
Massey Star AKBO-Prachovany D. Žáková
Nataly Cheryl Donnevara E. Horáková 
Nessie Acabo Czech V. Pecková
Tara Chelsey Donnevara Trajovi
Threa Acabo Czech B. Přepechalová + P. Nešpůrek
Toyen Taien M. Schwarzová
Usurei Donnevara I. Klohnová
Xarria Jackie Donnevara E. Horáková 

 

Kluboví šampioni

Jméno psa Majitel
Abakan Nubika O. Kouřilová
Ahepjuk Whiteline Czech M. Antmannová
Ala Jofrey Voracious V. Čepela
Alek Branko Elbigi J. Jirásek
Alf Falco line F. Pekárek
Alf od Vlkošského mlýna I. Střítezská
Angelo Corse Bellkim D. Marková
Apollo z Nového Malína M. Lošťák
Ares Callidus Eiwy-Wolf P. Rolníková
Arezzo Bohemia Star Moraveč H. Berková
Athos Ancilia J. Vobořil
Athos od Černého datla E. Krejčířová
Atylla Warrior Biala Pasja J. Witkowska
Axel Donnevara E. Lajbner
Barnet Abraska Z. Chlaňová
Barry Oscar z Brdské smečky P. Hamerník
Basko Fillův dvůr J. Nováková
Belfast Fillův dvůr G. Fassati
Ben Bílá Merci M. Hyžíková
Bengee pod Ovčáckým vrchem L. Sekyrová
Big Boy Rychlý stín K. Jindrová
Bodie Bajadera J. Macounová
Bredy Monkey Elbigi D. Horáková
Canadian Dream Miraja J. Brutmanová
Cevil of Majestics P. Kroupa
Dallas White Bohemia Mandiga  M. Šedivá
Damian Lars Donnevara J. Krejčířová
Darkan White Ancilia St. Beránek
Dexter Fillův dvůr D. Frisová
Dragon la Blankpapilio M. Mikovčák
Dubstep of Trebons Berger Blanc M. Trávníčková
Dyk z Klajdy Z. Smetana
Ecco Bílá Merci I. Valenová
Edgar Donnevara M. Minařík
Eggy z Blatenských luk H. Švandová
Elvis Taien M. Štiková
Enrico Bennett Donnevara J. Holas
Enrico Renno Elbigi L. Lajbner
Falco of Kim´s  dream V. Pekárková
Ferguston Taien D. Vokrouhlík
Fido Tricksy of Kim´s dream P. Plisková
Flash of Trebons Berger Blanc M. Trávníčková
Fuego King z Ranče Montara L. Weissenhorn
Gero z Veselé rodiny O. Plšková
Gilles King z Ranče Montara I. Šellerová
Chad Elbigi Š. Tvrdá
Charon z Blatenských luk P. Dvořáček
Chase King z Ranče Montara D. Žáková
Chester la Blankpapilio P. Nováková
Chiko z Blatenských luk K. Majdlová
Chips od Liškutínky Fr. Holzer
I´m Rico of White Wolves J. Witkowska
Indigo Miraja J. Čapoun
Iron De l´Esprit du Sud M. Kleszcz
Ivanhoe King z Ranče Montara J. Hnyk
Jimmy z Blatenských luk M. Kleszcz
Kim Restinga P. Plisková
Koda z Blatenských luk Klepsovi
Lars la Blankpapilio V. Caurdová
Mateo Restinga J. Kocourková
Orfano Donnevara I. Brázdová
Persano Restinga Nivalis P. Zběhlík
Xeno vom Sutumer Grund D. Žáková

 

Jednotlivé junior šampiony, šampiony, grand šampiony, veterán šampiony,... naleznete v přehledech ČeskoMoravské Kynologické Unie

v sekci šampionech ZDE.